WIRTUALNA WIZNA

to portal dla każdego kto pragnie poznać WIZNĘ i okolice. Mamy nadzieję, że strona zaciekawi zarówno mieszkańców, jak i osoby pragnące poznać naszą historię, zabytki i przyrodę. Znajdą tu Państwo aktualności.

Chcemy przekazywać tylko pozytywne informacje, bez komentarzy politycznych. Strona będzie nieustannie rozbudowywana i udostępniana.

PROJEKT „Wirtualna Wizna”

obejmuje przygotowanie aplikacji multimedialnej wykorzystującej technologię kodów QR. Będzie to multimedialny przewodnik po miejscowości Wizna i okolicach z tematem przewodnim: miejsca pamięci, historia, tradycje dawniej i dziś.

„Wirtualna Wizna” będzie profesjonalnie przygotowanym dziełem edukacyjnym, które posłuży promowaniu postaw patriotycznych przede wszystkim wśród mieszkańców gminy Wizna, ale też osób odwiedzających naszą miejscowość.

Aplikacja powstanie przy współudziale lokalnej społeczności i będzie doskonałą, nowoczesną wizytówką Wizny.

Aby zaprezentować mieszkańcom, tym młodszym i starszym, efekty pracy nad „Wirtualną Wizną” na koniec projektu zostanie przeprowadzona GRA terenowa (SOBOTA 29.09.2018). Obejmie ona punkty, w których znajdą się tabliczki z kodami QR. Będzie to swego rodzaju impreza powitalna nowej atrakcji miejscowości.

CZYNNE ZAKŁADKI:

  • wirtualna Wizna,
  • gra terenowa,
  • instytucje
DO GÓRY